Rodičovství

Recenze Sago Mini: Předplatné hraček pro batolata

Bez ohledu na to, kolik jich je hračky dítě před sebou hodí něco nového, lesklého a jiného a vždy ho to přitáhne. Cílem rodičů je zajistit, aby tyto lesklé věci byly bezpečné, trvanlivé a poněkud poučné. Rodičovské bonusové body se také udělují, pokud jsou tyto hračky kreativní, rafinované, cenově dostupné a sociálně uvědomělé.

Je to velká zátěž, zejména vzhledem k výzvám, kterým již čelí mnoho rodičů. Nebylo by skvělé, kdyby k vašim dveřím dorazily chytré, roztomilé a většinou sestavené hračky? Zadejte Sago Mini Boxslužba, jejímž cílem je tyto problémy vyřešit.

Co je Sago Mini Box?

Dívky Sago Mini

Zápočet: Recenzováno / Lisa Lawrence

Mini boxy Sago jsou určeny právě pro předškoláky.

Sago Mini Box, měsíční předplatné zaměřené na děti ve věku 3 až 5 let, vytvořili samozvaní „rodiče, programátoři, umělci, psi, návrháři, a děti v srdci, které věří v sílu hry. “ Měsíční boxy se točí kolem témat, jako jsou pohádky, lesy a letadla, a - ve společnosti slova - mají inspirovat „otevřenou hru a kreativní učení“ s cílem vytvářet zážitky, které „rozvíjejí mysl, podněcují kreativitu a získávají smích. “

instagram viewer

Kolik stojí Sago Mini Box?

Předplatitelé mohou z měsíce na měsíc získat 19 $ za krabici nebo zaplatit za jeden rok krabic (celkem 12) za 180 $. Noví předplatitelé mohou pomocí kupónového kódu 10FIRSTBOX získat svůj první box za 10 $.

Poštovné je 3 $ navíc za krabici, měsíčně.

Co je v krabici Sago Mini?

Sago Mini box

Zápočet: Recenzováno / Lisa Lawrence

Každá krabička Sago Mini má jiné téma.

Zatímco obsah pole závisí na tématu, každé pole obsahuje tři nebo tak roztomilé, mazané aktivity zaměřené na stimulaci mozků batolat, stejně jako vysoce kvalitní sběratelskou figurku vázanou na měsíc téma. Ke každé aktivitě jsou připojena také písmena od Sagových postav, z nichž každá zhruba vysvětluje koncept této aktivity.

Jaká je Sago Mini v reálném životě?

Sago Mini s tátou

Zápočet: Recenzováno / Lisa Lawrence

Mladší děti budou při určitých činnostech potřebovat asistenci rodičů.

Pro účely tohoto přehledu nám byly odeslány dvě krabice k testování s našimi dvojčaty: „Roboti“ a „Oceánský plavec“.

Roboti obsahovali tři aktivity:

 • Puzzle roboti: Dílky ve tvaru různobarevných částí robota (hlavy, nohou atd.), Které si děti mohou buď sestavit podle barvy, nebo je smíchat, aby vytvořily vlastní výtvory. Naše děti měly tuto aktivitu nejraději a myšlenka, řekněme, robota s hlavou šéfkuchaře a nohama na kytaru byla prostě veselá.
 • Zdobit Bot: Mírně křehký lepenkový robotický kostým určený pro vycpané zvíře podle vašeho výběru. Tohle bylo zábavné zjistit - zejména proto, že jsme to udělali kolem Halloweenu -, ale naše batolata jednu roztrhla lepenkové boty téměř okamžitě a hra ve skutečnosti nepokročila dál než přenášení panenky kolem. Pokročilejší batole nebo roboticky bláznivější batole by to však mohlo vzít dál.
 • Dance Bot: Série odolných lepenkových ozubených kol, která můžete připevnit ke krabici Sago Mini pomocí dodaných kusů hmoždinek, abyste vytvořili robota, jehož paže a nohy se pohybují tam a zpět. Naše děti se o to více zajímaly, když jsme odstranili ruce a nohy a přidali další poskytnutá ozubená kola, která mohla sedět a točit se 5 až 10 minut najednou.

Naše krabice Robots také obsahovala „Engineer Hugbot“, masivního plastového robota, který je vysoký asi 3 palce.

Náš box Ocean Swimmer, na druhé straně, obsahoval roztomilou malou rybí figurku s názvem „Ploutve“ se schopnostmi měnit barvy a také čtyři zcela odlišné aktivity:

Sago Mini rybaření

Zápočet: Recenzováno / Lisa Lawrence

The Ocean themed box included a fishing activity.

 • Velrybí dům: Kartonový nábytek, který můžete sestavit a poté umístit dovnitř naruby jako domov pro „Ploutve“. (Naše děti tohle opravdu nedostaly.)
 • Kartonová loutka se žralokem, což bylo extrémně minimální (jeden kus lepenky, složený na tři, plus zasunutelná ploutev), ale zdálo se, že si naše děti užívají dost dobře.
 • Kartonová „šnorchlová maska“ které můžete připevnit na kus pružného čirého plastu, na který nalepíte samolepky na ryby. Celkový účinek má dát nositelům šnorchlů dojem, že jsou pod vodou.
 • Magnetická rybolovná činnost tematicky zaměřené na čištění oceánu, které dětem dává za úkol získat z papírové „mořské“ podložky různé kousky roztomilého kartonového odpadu (drcenou plechovku, roli toaletního papíru, kousek hovínka atd.).

Zatímco některé z činností vyžadovaly o něco více rodičovských jemností než kreativitu batolat - například sestavení tanečního robota nebo ujistěte se, že maska ​​šnorchlu pružně přiléhá k hlavám našich dětí - stačí jen sedět s nimi a vytvářet a vymýšlet něco společně výrobní. Naše děti jsou na mladší hranici cílového věkového rozmezí Saga, takže si můžeme jen představovat, co by děti blíže k mateřské škole dokázaly s některými z těchto projektů.

Zjistili jsme, že naše batolata nejvíce ocenila aktivity v krabici, když byly rozděleny po jednom. Přišli jsme na to po krátké přestávce, ve které jsme otevřeli obě krabice, jen abychom byli zavaleni kousky a díly, nálepkami a sestavami. Když jsme vybrali jednu aktivitu - například robotickou hádanku - naše děti se na ni mohly soustředit delší dobu, například 20 až 30 minut, což pro batolata není špatné. Ostatní aktivity jsme nechali z dohledu a poté jsme je jednotlivě vynesli, když jsme to potřebovali hodit do mixu něco nového, nebo jen chtěl rozbít narůstající kousky špatného kluka energie. Celkově vzato, pravděpodobně jsme ze dvou boxů dostali tři nebo čtyři hodiny hraní, což je docela dobré - zejména s ohledem na to, že se k některým aktivitám po silnici vrátíme.

Vzhledem k tomu, že všechny materiály v krabici, kromě čísel, jsou vyrobeny z recyklovatelných papírových výrobků, může se váš kilometrový výkon z hlediska trvanlivosti lišit. Některé z položek v našich krabičkách byly roztomilé, ale nebyly dostatečně odolné pro dvě drsná a padající batolata: Robotický kostým se přes odpoledne nedostal a na masku šnorchla se zkrátka šlapalo objednat. S trochou opatrnosti však pravděpodobně dokážeme udržet robotické hádanky a aktivitu čištění oceánu v naší rotaci hraček. Plastové figurky, i když roztomilé, budou pravděpodobně jen v koši s hromadou dalších malých figurek podobné velikosti, se kterými si naše děti občas hrají.

Měli byste se zaregistrovat na Sago Mini?

Zatímco Sago Mini Boxes nemusí obstát v drsné hře, relativně nízké náklady na vstup a upřímně rozkošný design z nich dělají zábavný způsob, jak komunikovat s malými dětmi. Rodiče ocení návrhy na hru a promyšlené detaily, jako je způsob zabalení každé aktivity samostatně ve své roztomilé malé obálce nebo krabičce a děti si zamilují, že si mohou zahrát něco úplně nového pošta.

Každá aktivita v každé krabici nemusí být domácí běh, ale diskuse a učení, které mohou inspirovat - hovoří o tom, proč je důležité vyhazovat odpadky například oceán nebo vidět, jak ozubená kola fungují - udělejte Sago Mini Boxy užitečnou investicí pro zaneprázdněné rodiče, kteří občas potřebují několik tipů čas.

Související obsah

 • Vlastnosti

  Jsou tyto vědecké soupravy pro děti tak zábavné, jak vypadají online?
 • Vlastnosti

  Celá moje rodina miluje toto předplatné pro děti - zde je důvod

Produktoví odborníci na Zkontrolováno pokryjte všechny své nákupní potřeby. Sledovat Recenzováno dne Facebook, Cvrlikání, a Instagram nejnovější nabídky, recenze produktů a další.

Ceny byly přesné v době publikování tohoto článku, ale mohou se časem měnit.

instagram story viewer