Rodičovství

Produkty, které zajistí dětem bezpečné ve škole během COVID-19

První den školy byl pro mnoho dětí historicky plný nervozity z prvního dne, ale letos mnoho z těchto obav padá na rodiče. Poprvé v nedávné historii budou naše děti začátek školního roku uprostřed pandemie. Školy, které brzy zavřely dveře kvůli viru, brzy přivítají děti zpět, ačkoli se zdá, že národ je rozdělen uprostřed toho, co se týče toho, co si rodiče myslí, že je nejlepší, se všichni shodneme, že těchto sedm produktů může nabídnout trochu viru ochrana.

1. Knižní taška, která zanechává bakterie ve škole

Batoh

Kredit: K-Cliffs

Snadno dezinfikovatelný batoh je nutností.

Batohy jsou notoricky známé transportéry pro nespočet bakterií a virů, ale praní taška s knihami pokaždé, když ji naše děti odvedou ze školy, je v dnešním nabití naprosto nepřiměřená svět. K-Cliffs Heavy Duty PVC Book bag nabízí perfektní řešení tohoto problému tím, že je vyroben téměř výhradně z průhledného vinylu. Tento vak je vodotěsný a snadno dezinfikovatelný, lze jej rychle utřít čističem podle vašeho výběru a na další den se zbavit choroboplodných zárodků.

instagram viewer

Taška nemá potřebné vlastnosti, taška má dvojité polstrované popruhy, je dostatečně velká pro standardní školní potřeby, dodává se v devíti různých barvách, a používá o 55% silnější materiál než kterýkoli jiný konkurent na trhu, což je skvělá volba pro použitelnost a zabraňuje tomu, aby bakterie byly mimo Domov.

Získejte K-Cliffs Heavy Duty PVC Book Bag na Amazonu za 24,99 $

2. Tkáně, které zabíjejí bakterie vycházející z vašeho nosu

Kleenex

Kredit: Getty Images / andresr

Udržujte bakterie na uzdě s antibakteriální Kleenex.

Pokud jste někdy měli nepříjemnou chladnou hlavu, víte, že tkáně, které vám vyfoukají nos, se stávají zárodečnými bomby, které čekají na infikování další osoby, která s nimi přichází do styku. Kleenex si to uvědomil a vytvořil Kleenex Anti-Viral obličejové tkáně, které zabíjejí 99,9% chladných virů, které jsou do nich vháněny. Třívrstvá silná a super měkká, střední vrstva je aktivována vlhkostí a rychle pracuje na deaktivaci virů. Cenově dostupná cenovka, která je k dispozici v různých barvách a stylech krabic, z nich dělá perfektní dar pro jakýkoli seznam učeben.

Získejte Kleenex antivirové obličejové tkáně za cíl za 1,59 $

3. Držáky cestovních dezinfekčních prostředků, díky nimž si děti chtějí vyčistit ruce

Dezinfekční prostředek na ruce

Kredit: Kinia

Udržujte sanitizer na dosah ruky s držákem, který připíná k batohu.

Myslím, že kdybychom věděli, kolik věcí se naše děti během dne skutečně dotkly a kolikrát se dotknou jejich tváří, tak bychom zvraceli. Děti však budou chtít dezinfikovat své ruce častěji, pokud bude práce ve formě roztomilého malého příslušenství. Držáky na klíčenky KINIA Travel Sanitizer Keychain, které jsou zářivě barevné a nelze je ignorovat, jsou nejchladnějším nástrojem pro boj s bakteriemi, který kdy uvidíte. Vyrobeny z jasně zbarveného křemíku v šesti různých barvách, držáky sanitizérů sportují roztomilé postavičky v osmi různých provedeních a dodávají se s prázdným 1 oz. lahve, které mají být naplněny dezinfekční prostředek podle vašeho výběru. S osmi držáky dezinfekčních prostředků v jednom balení si vaše dítě určitě najde někoho, koho milují, a snadno se připevní k jakékoli tašce na knihy nebo na obědové krabici, takže vaše dítě může zůstat sanitizováno kdekoli jdou.

Získejte držáky klíčenek na klíče od KINIA Travel Sanitizer na Amazonu za 15,95 $

4. Látkové masky se můžete cítit dobře při nákupu

Disney

Kredit: Disney

Jejich oblíbené postavy Disney - na masku.

Mnoho států v celé zemi zavedlo pravidla vyžadující od dětí, aby ve škole nosily obličejové masky, ale s tolika možnosti masky dostupné, může být obtížné vědět, které koupit. Walt Disney World nabízí jedinečný výhoda s každou ze svých masek: Slíbil, že zisk z prodeje jejich masek ve výši 1 000 000 $ bude věnována péče o záchranu života těm, kteří to potřebují. Nákup masky Disney vám umožní někomu pomoci při pobytu chráněný. Disney masky, které jsou k dispozici ve třech různých velikostech, se prodávají ve čtyřech baleních a tisknou se s různými znaky Disney, které mnoho dětí drží v blízkosti svých srdcí.

Získejte čtyři balení disney masek za 19,99 $

5. Láhev na vodu, která ničí bakterie

Láhev na vodu Larq

Kredit: Larq

Lahve na vodu Larq používají k dezinfekci UV záření.

Je děsivé vědět, že lahve s vodou mohou hostit velké množství bakterií, které se množí a pak se dostanou přímo do našich úst, což dělá produkty LARQ tak inovativními. První láhev na vodu svého druhu, lahve na vodu LARQ, se samočistí jak uvnitř lahve, tak i ve vodě, kterou obsahuje, pomocí UV světla k eradikaci až 99,99% bakterií a virů. Láhve na vodu LARQ neobsahují chemikálie a nepotřebují náhradní filtry, což představuje bezpečný způsob dezinfekce vody vašeho dítěte po celý školní den. Vyrobeny z nerezové oceli a prodávané v mnoha různých barvách a stylech, některé láhve dokonce udržují nápoje studené až 24 hodin nebo horké 12 hodin.

Získejte lahve s vodou LARQ na Amazonu od 78 USD

6. Dezinfekční ubrousky, které zvyšují bezpečnost oběda

Ubrousky

Kredit: Getty Images / Михаил Руденко

Šikovný balíček ubrousků jim usnadní čištění obědového stolu.

Už jste někdy sedli u stolu u stolu a cítili jste na povrchu něco lepkavého? Nechutný! Takže si dokážete představit, jaké zárodky mohou přetrvávat na jídelním stole ve školní jídelně, a kolik rukou se jich mohlo dotknout, než se vaše dítě posadí, aby se najedlo. Dezinfekční ubrousky Clorox pro cesty jsou perfektním řešením. Je vědecky dokázáno, že zabíjí 99,9% choroboplodných zárodků. Cestovní balíček je dostatečně malý, aby se vešel do krabičky na oběd, a dostatečně snadno použitelný ve spěchu. Jen otřete a hotovo! Lepší je používají starší odpovědní studenti, protože nejsou bezpečné pro malá ústa a oči. Každé balení na cestách obsahuje devět utěrek v opakovaně uzavíratelném balení.

Získejte dezinfekční ubrousky Clorox na cestách za Walmartu za 0,97 $

7. Sprej, který ničí bakterie na látce, kterou nemáte čas na praní

Slapy

Kredit: Příliv

Tide fabric spray je ideální pro oblečení, které nelze prát každý den.

Naše oblečení se každý den dotýká stovek věcí, ale na rozdíl od rukou se nemohou jen propadnout do dřezu na 20 sekund praní, což je místo, kde přichází do hry Tideův antibakteriální tkaninový sprej. Sprej je vytvořen speciálně pro dezinfekci a dezinfekci textilií, které se nedostanou přímo do pračky dostatečně bezpečné pro použití na školní uniformy, sportovní dresy a dokonce i ložní prádlo na kolejích ve snaze udržet bakterie na záliv. Přestože není speciálně navržen tak, aby zabíjel virus COVID-19, řeší řadu dalších bakterií a zase umožňuje imunitnímu systému soustředit se na větší, strašidelnější viry v okolí. K dispozici ve 22 fl. oz. láhev s svěží a lehkou vůní, Antidepresivní antibakteriální tkaninový sprej Tide vystoupí, aby zabil bakterie, s nimiž právě teď nemáte čas.

Získejte Tideův antibakteriální sprej na cíl za 5,99 $

Související obsah

  • Vlastnosti

    10 inteligentních domácích pomůcek, které usnadní sezónu zpět do školy
  • Vlastnosti

    I homeschool své děti - tady je to, co musíte vzdělávat děti doma

Produktoví odborníci na Recenzováno pokrytí všech vašich nákupních potřeb. Sledovat Recenzováno dne Facebook, Cvrlikání, a Instagram pro nejnovější nabídky, recenze produktů a další.

Ceny byly v době zveřejnění tohoto článku přesné, ale časem se mohou změnit.

instagram story viewer