http://ugtp-big1.shcherbinin.com/admin/domains

Rodičovství

Jak udržet své dítě akademicky zasnoubené, když uvíznete doma

Nevím, jestli jsou moje současné úrovně úzkosti stále vysoké, protože se bojím možnosti chytit COVID-19 nebo jestli jsem jen ohromen myšlenkou na bytí v karanténě na dva nebo více týdnů s nadpřirozeně zvědavým a výslechným šestiletým člověkem (zdá se, že právě teď probíhá neuvěřitelně zdlouhavá fáze „PROČ“).

Od roku Světová zdravotnická organizace prohlásil nové onemocnění koronaviry, COVID-19, pandemii, každá rodina, kterou znám, přemýšlela, jak se nám to podaří udržujte naše děti obsazené doma déle než týden - bez přístupu do muzeí, zábavních parků, herních prostor a herních dat.

Zavolal jsem tedy každému učiteli a rodičům z domácí školy, které znám, abych získal několik tipů - nápady, jak zůstat organizovaný a efektivně plánovat udržení dětí šťastných, stimulovaných a akademicky náročných, i když jsou mimo škola.

1. Pojďte s plánem

Jessica Kopp, učitelka čtvrtého ročníku v Los Angeles a máma dvou, doporučuje, abyste šli do nějakého prodlouženého času doma s plánem. Navrhuje přijít s denním programem, který vám pověsí na zeď, aby ho děti viděly. „Měl by existovat nějaký rozvrh, stejně jako ve škole,“ říká, aby děti udržovaly rutinu a zabránily jim v upadnutí do příliš velkého času na obrazovce.

Chceme strukturu a učení: Nechceme, aby si děti přály pandemii tak, jak jsme si přáli jako sněhové dny. Kopp doporučuje tento plán jako inspiraci z Vyznání homeschoolera. Je stanoveno celý den, aby vás udržovalo pořádané s učením a udržovalo děti v úkolu. "Děti potřebují strukturu a strukturu ve skutečnosti pomůže den zrychlit," říká.

2. Dej na výběr

Být rodičem i učitelem 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, je recept na odstrčení od vašeho dítěte. Kristyn Tyler Hall, máma dvou a digitální asistent pro učení a výuku v Onslow County v Severní Karolíně, doporučuje vytvořit studentům výběrové komise. Tabule s výběrem nabízejí možnosti pro zadání předmětu, nebo mohou být použity pro volnočasové aktivity, aby vaše děti mohly být nezávislejší v jejich rozhodování - nechat si pár okamžiků klidu, když jste spolu spolupracovali dny.

ThisReadingMama.com rozdělí výběrové desky a jak je vytvořit. „Tabule výběru se mohou zaměřit na jednu oblast obsahu nebo každý čtverec může být na jinou oblast obsahu. Činnosti je třeba dokončit v daném časovém rámci v závislosti na daném čase, ale studenti mají na výběr pořadí, v jakém je dokončují, “říká Hall. Říká, že internet je plný ukázek výběrových komisí, které můžete jednoduše hledat a tisknout na základě jakéhokoli předmětu, na který se chcete zaměřit. Před opětovným vytvořením kola doporučuje provést vyhledávání na internetu pro výběr desek, které vyhovují vašim potřebám.

3. Vytvořte příběh

Všichni si pamatujeme, jak sedí při promítání rodinných prázdnin. Co takhle mít děti vytvořit prezentaci svých rodinných pobytů? Suzanne Melo Udell, matka dvou a čtyřletých učitelů v Lexingtonu v Massachusetts, doporučuje dětem, aby GoogleSlideshow vytvářet doma a sdílet se spolužáky a přáteli. Tato aktivita pomáhá budovat vyprávěné dovednosti vyprávění příběhů u dětí všech věkových skupin a udržuje je ve spojení se svými přáteli a spolužáky, i když jsou mimo školu. Doporučuje, abyste dětem pomohli upravit jejich práci a provést závěrečnou kontrolu, abyste se ujistili, že mají hotový produkt doladěn, než je sdílí s ostatními. „Moji studenti 4. stupně zkoumali a vyráběli prezentace o rychlých autech a sportovních hrdinách. Rozhodli se psát, revidovat a upravovat, aniž by na mě byli vyzváni, “říká.

4. Najděte matematické problémy v každodenním životě

Matematický hon na lov

Kredit: Getty Images / GrashAlex

Matematický lov vychytávek je zábavný způsob, jak se děti mohou učit měření a zlomky.

Elena Karas, matka a spisovatelka v kalifornském Monrovii, doporučuje posílat děti do domu a nechat je měřit vše v dané velikosti. Každý den v týdnu je nechte měřit vše v domě, které má určitou velikost - jako všechno, co je dlouhé jeden palec. Další den přidejte palec a nechte je najít vše, co je dlouhé dva palce. Zvětšete velikost postupně pro každý den, kdy jsou doma.

Lori Rosales, matka tří a vychovatelka pro Los Angeles Unified School District Matematický projekt UCLA má tipy pro hledání matematiky všude v domě. Poplatí svým třem dětem, aby ve svém domě spočítaly všechno. Má děti počítat věci jeden po druhém, ale má starší, děti ve věku elementárního věku zařazování položek do skupin. Také je nechává, aby přišli ke slovním problémům založeným na sdílení. Například: „Pokud máte vy a vaši dva bratři 36 mini-postav a sdílíte je stejně kolik? dostane každý? “Rosales také doporučuje pečení s vaším dítětem a mluvit s nimi zlomky.

5. Proměňte svět ve svou vědeckou laboratoř

Motýl

Kredit: Getty Images / Nadezhda1906

Vytvořte si vlastní motýlkovou zahradu pro interaktivní domácí vědeckou třídu.

Karilyn Owen provozuje cestovní blog No Back Home a homeschools jejího syna, když startují na mezinárodních exkurzích, takže je dobře zběhlá v tom, aby z každého života zažila příležitost k učení. Doporučuje rozbít mikroskop a dívat se na cokoli a všechno skrz něj. Ona také plánuje, aby motýlí zahrada šla se svým synem, aby mohli sledovat vývoj a životní cyklus panovníků.

Podle toho, kde žijete, můžete začít buď vnitřní nebo venkovní motýl zahrada kde vy a vaše dítě můžete mapovat růst od vajíčka k motýlu. Většina motýlů a můr zůstává uvnitř jejich kukly nebo kukly po dobu pěti až 21 dnů je možné, že během svého času budete moci mapovat celý růstový cyklus motýla Domov.

Pokud vychovávání motýla není vaše věc, můžete založte semennou zahradu a uvidíte, jak každé semeno klíčí v průběhu vašeho času doma. Obě činnosti jsou skvělé pro delší pobyty v domě, protože vyzývají dítě, aby se denně zkontrolovalo a naučilo je zaznamenávat, mapovat a analyzovat pokrok.

Rosales doporučuje jít do dvora nebo na ulici a nechat děti, aby kriticky přemýšlely o přírodních podmínkách svět: "Ptám se, kde jsou zvířata, co by mohli dělat pod zemí, nebo jak můžeme třídit listy - takový druh." věc."

Pokud počasí nespolupracuje, abyste se dostali ven, můžete proměňte svou kuchyni v vědeckou laboratoř. Internet je pokladem experimentů využívajících věci, které pravděpodobně ležíte, jako je barvení potravin, olej, kukuřičný sirup a mýdlo.

 • Získejte Outdoor Science Lab pro děti na Amazonu za 16,49 $
 • Získejte Kitchen Science Lab pro děti: Edible Edition na Amazonu za 14,69 $
 • Získejte úžasné vědecké experimenty pro děti: 100+ zábavných projektů STEM / STEAM a proč pracují na Amazonu za 8,99 $
 • Získejte SmartLab Hračky pro malé pečení a drobnou vědu na Amazonu za 39,87 $

6. Udělejte každý den „Spirit Day“

Můžete si vytvořit svůj vlastní, jako například „Dinosauří den“ nebo „Interpunční den“, nebo si můžete vzít narážku z již zavedeného národní kalendářní dny a kolem každé z nich sestavte plán lekce. Něco jako Národní den artyčoku (16. března) se může zdát protichůdný v každodenním životě, ale oslavování něčeho tak běžného může být bránou k učení o řecké mytologii, zeměpisu, zemědělském obchodu a zahradnictví. Google trivia na daný den je oslavovaný předmět a mluvit o nových věcech, které sami učíte se svými dětmi. Pokud jim dovolíte vidět, že se také učíte něco nového, můžete vzbudit zvědavost svých dětí, Budování celoživotních studentů a hledání vzrušujících ve všedních letech jim může pomoci podívat se na svět jinak.

7. Dělejte se

Umělecké projekty

Kredit: Getty Images / SolStock

Zásobte se na umělecké potřeby a nechte jejich tvůrčí stranu běžet divoce.

Rodiče se často potýkají s tím, že na školách není dost umění. Tentokrát se zaměřte na umění a podívejte se, kam vás kreativita vašeho dítěte vezme. Takako Oishi-Marks, maminka v Orange County v Kalifornii, říká, že pomocí výukových programů YouTube učí svého syna, jak kreslit složité postavy a zvířata. „Až budu unavený a můj syn chce něco ještě udělat, půjdeme na YouTube a něco napíšeme "Jak nakreslit krále kobry" a rád si kreslí sám... obvykle to zabije 30 minut až hodinu. "

Pokud chcete děti udržet v režimu offline, jsou k dispozici úžasné příručky pro procesory a postupy pro rodiče a děti a také knihy tematických aktivit, které mohou opravdu vyzvěte fantazii a vytvořte narativní dovednosti vyprávění příběhů, nebo můžete najít knihy, které jim pomohou postupným postupem kreslení jejich oblíbených znaky. Marks také plánuje použití hudební učení aplikace aby pomohla svému synovi zdokonalit jeho schopnosti hrát na klavír.

Kopp říká, že účtuje svým dětem výrobu nových hraček. "Říkáme tomu" Udělej to a udělej to den. " Ve skutečnosti je to inspirováno něčím, co můj manžel vymyslel s jeho rodinou, když byl malý, “říká. Její rodina vyrábí sochy pomocí solného těsta, letadel vyrobených z kávových plechovek a dokonce i replik prasečí vepřové kotlety z "Toy Story". "Jmenuješ to, zvládli jsme to." Jen pomyslete na všechny ty prázdné Amazonky a láhve dezinfekčního prostředku na ruce, které lidé budou muset ležet, aby si je mohli „vyrobit a udělat“, “říká.

 • Získejte Play, Make, Create, Process-Art Handbook na Amazonu za 15,99 $
 • Získejte Wonder Art Workshop: Kreativní zážitky pod vedením dítěte pro podporu fantazie, zvědavosti a lásky k učení na Amazonu za 16,49 $
 • Získejte umělecký workshop pro děti: Jak podpořit originální myšlení s více než 25 zkušenostmi s uměním na Amazonu za 15,89 $
 • Získejte knihu Superhrdina pro superhrdiny v Maisonette za 16 $
 • Získejte knihu o činnosti mého monstrum na Barnes & Noble za 13,49 $
 • Naučte se kreslit Disney / Pixar Onwar na Amazonu za 10,99 $

8. Nechte hádanku jít

Jsou oporou v lyžařských chatkách, prázdninách a na konferenčním stolku své babičky. Když jste na konci týdne nebo dva spolupracovali, je čas představit své děti spolupráci, tradice „týdenní logické výzvy“. Vydejte hádanku, která je nad jejich pohodlí úroveň. Když udeří nuda, mohou vypracovat část hádanky a je to uklidňující a znovu zaměřující činnost rodiny, když udeří blázni. Vystavení skládačky, která jim zabere několik dní, je naučí vytrvalosti a dovednostem při řešení problémů.

 • Získejte 100 dílnou skládačku Sluneční soustavy v Maisonette za 14,99 $
 • Získejte Realm of Giants 200-dílné puzzle na Amazonu za 12,99 $
 • Získejte 300 kusů skládačky Delightful Donuts na Amazonu za 7,99 $
 • Získejte 500 kusů puzzle Marvel Avengers Cover na Amazonu za 13,99 $

9. Využijte internet ve svůj prospěch

Podívejte, budete potřebovat přestávku sem a tam, pokud budete pečovat o své děti a učit je nonstop. I když vaše školní čtvrť může mít on-line možnosti učení, zde jsou některé oblíbené položky od učitelů, které jsme požádali. Jasmine Young, matka dvou a dvouletých učitelů na Bostonských veřejných školách, doporučuje Prodigy Math.

"Je to zdarma a děti jsou do toho tak." Je to jako online fantasy svět, kde vyhráváte questy tím, že děláte matematické problémy, “říká. Rodiče vidí výsledky a mohou své děti posoudit v určitých oblastech, aniž by si uvědomili, že jsou testováni. „Děti si mohou hrát se svými přáteli a je to bezpečné, protože dospělý vytváří„ svět “a zve pouze konkrétní lidi. Moje děti to milují, “říká Young. Také doporučuje StoryLineOnline.net, bezplatný web pro čtení nahlas s příběhy vyprávěnými některými z nejslavnějších a nejslavnějších herců světa.

John Rodney, učitel angličtiny na střední škole v Los Angeles, říká, že miluje NewsELA za jejich články o aktuálních událostech a různých tématech, které lze prohledávat podle úrovně známek. Také miluje Flocabulary, který učí klíčové myšlenky na různá témata, jako je matematika, angličtina, sociální studia, a dává je do písně pro lepší zapamatování a porozumění. "Děti se do těchto písniček skutečně zapojují a do lekcí jsou zahrnuty i aktivity."

Pro Punam Bean, maminku tří v Los Angeles, přijít na to, jak udržet své děti zapojené, je každodenní proces. Využívá množství online zdrojů, aby udržovala zájem o své děti z domova. Má ráda webové stránky jako Outschool, což umožňuje dětem účastnit se malých online lekcí, Khan Academy zdarma online kurzy a Učitelé platí učitelé aby jí pomohla najít zdroje ke stažení, výukové jednotky a tisknutelné materiály.

To, že čelíme pandemii, není vtip, ale pokud to rodiče z domácí školy dokážou každý den, většina z nás to snad může stáhnout - a udržet naše děti na akademické dráze - po dobu několika týdnů.

Související obsah

 • Vlastnosti

  9 způsobů, jak udržet své dítě akademicky zasnoubené, když uvíznete doma
 • Vlastnosti

  18 zcela bezplatných vzdělávacích zdrojů pro děti uvízlé doma

Experti na produkty na Recenzováno pokrytí všech vašich nákupních potřeb. Sledovat Recenzováno dne Facebook, Cvrlikání, a Instagram pro nejnovější nabídky, recenze produktů a další.

Ceny byly v době zveřejnění tohoto článku přesné, ale postupem času se mohou změnit.

brainans.com